Bir düğmeye dokunarak daha fazla özgürlük.

Yeni işitme kolaylığının tadını çıkarın.

Modern teknoloji birçok şeyi mümkün kılar. Akıllı uzaktan kumandalar, işitme cihazınız için multimedya cihazları —  multimedya dünyasının sunduğu avantajların çoğunu üstlendi ve bunları güzel, küçük, yüksek teknolojili çözümlere dönüştürdü. kullanıcılara , daha fazla konfor, esneklik ve özgürlük demektir.

Küçük ve göze çarpmayan? Kullanımı kolay mı? Çok yönlü ve çok işlevli? Öncelikleriniz ne olursa olsun, Hansaton her işitme cihazı için doğru çözüme sahiptir. Bugün onları deneyin ve multimedya kolaylığının tadını çıkarın.

bluetooth TV sesi aktarıcı

TV akşamlarınızın keyfini çıkarın: uTV3, TV'nizden, stereo sisteminizden veya bilgisayarınızdan gelen sinyalleri Bluetooth yoluyla uDirect3 uzaktan kumandasına veya uStream akış cihazına ve ardından doğrudan işitme sisteminize rahatça iletir . UTV3 yalnızca aldığınız ses sinyallerinin ses seviyesini ayarlamanıza izin vermez, aynı zamanda uDirect3 veya uStream için bir şarj istasyonu ve tutucu görevi görür.

u direct3 Bluetooth Ses akrarıcı

Udirect3 ile uzun zamanlı müzik dinlemeniz mümkün uzun şarj süresi ve akıllı telefon kumandası sayesinde eller serbest olarak telefon görüşmeleri ve müzik dinleme imkanı sunar. Ayrıca işitme cihazınızın sesini ve programlarını kolayca belirleyebilirsiniz.

u stream Bluetooth ses aktarıcı

Ustream stereo sisteminizden veya bilgisayarınızdan gelen sinyalleri Bluetooth yoluyla cihazına ve ardından doğrudan işitme sisteminize rahatça iletir . Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınıza doğrudan bağlanmanızı sağlar.

u mic bluetooth ses alıcı

Umic harici mikrofon 20 metre mesafeden çevre seslerinin gürültüsünden bağımsız olarak size dinleme olanağı sunar. Eğitim amaçlı kullanımı oldukça faydalıdır. FM sistem gibi kalabalık aksesuarlardan daha pratik ve cazip fiyatlıdır.

gizli ayar

IIC uzaktan kumandası özellikle küçük ve göze çarpmayan. IIC işitme sistemlerinde basit, gizli program veya ses ayarı sağlar.

uzaktan kumanda

RCV2 uzaktan kumandası ses seviyesi kontrolleri ve işitme sistemi programlarında gizli ayarlara izin verir. Büyük düğmeleri ve düğme etiketleri, kullanımı özellikle kolaylaştırır.

remote HD Uygulaması

RemoteHD Uygulaması ile işitme cihazı kullanıcıları, akıllı telefonlarını kullanarak, uDirect 3 veya uStream uzaktan kumandasıyla birlikte, kolay ve gizli ses ayarlarını yapabilir ve sistem programlamasını yönetebilir.