AQ SHD.

Sınırsız özgürlük Pilsiz işitme *

Şarj edilebilir AQ ses SHD (RIC) ve yeni AQ sıkışması SHD ​​RS (BTE), en iyi ses kalitesinde sınırsız işitmeyi yeniden tanımlar. SurroundSupervisor SHD, AutoSurround SHD, SphereSound SHD ve SpeechBeam SHD sayesinde, küçük mühendislik harikası net bir konuşma tanıma ve olağanüstü bir mekansal işitme deneyimi sağlar.

Güçlü şarj edilebilir lityum-iyon piller, en fazla üç saatlik şarj etme süresiyle 24 saat garantili çalışma süresi sağlar. Program butonunun büyük yüzeyi ve LED geri bildirimi (şarj sırasında yanıp söner; işitme sistemi tamamen şarj edildiğinde sürekli yanar), sistemin çalışmasını bir parça kek yapar.

Bir bakışta AQ SHD:
  • LED butonlu modern tasarım muhafazası
  • Mükemmel bir mekansal işitme deneyimi için SHD teknolojisi
  • IP68 sertifikalı:
    Plazma kaplı yüzey, sistemi kir ve nem gibi dış etkenlere karşı korur.
  • Manuel program seçimi için LED buton
  • Maksimum üç saat şarj süresiyle 24 saat garantili işitme
  • Sekiz farklı renkte sunulur:
    Siyah Baskı, Beyaz İnci, Bulutlu Gri, Gümüş, Space Titan, Karbon Siyahı, Parlak Bronz, Kumlu Bej
Biliyor musun?

Mekansal ve doğal işitme: SphereSound SHD sayesinde, kulak ve başın ayrı ayrı ve akustik olarak sesini etkileme şekli yeniden yaratılır. Doğal ses ve ses kaynaklarını kolayca lokalize etme yeteneği sonuçtur. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgiyi buradanokuyun  .

AQ SHD aksesuarları.

Hansaton şarj sistemleri enerji tasarrufludur ve tamamen otomatiktir. Bu ileri teknoloji çözümleri, işitme cihazıkullanıcılarının her zaman iyi şarj edilmiş sistemlere erişebilmesini sağlar.

Konfor Şarj Cihazı

Comfort Charger, şarj istasyonu ve güvenli bir saklama kutusudur. HADEO kurutucu kapsülünün yardımı ile (isteğe bağlı olarak temin edilebilir), Comfort Şarj Cihazı ayrıca kapandığında işitme sistemlerini de kurutur. Şarj süresi, işitme sistemi pillerinin maksimum üç saate kadar kalan kapasitelerine bağlıdır.

Konforlu Güç Paketi

Gitmek için şarj - Comfort Power Pack, bir çift işitme sistemini yedi kata kadar şarj etmek için yeterli güce sahip dahili, çıkarılabilir olmayan bir lityum pil içerir. Arkadaki durum göstergesi, Güç Paketinin kalan pil kapasitesini açıkça gösterir.

Işık Şarj Aleti

Yalnızca HANSATON tarafından geliştirilen Işık Şarj Cihazı Tabanı, Işık Şarj Cihazı için kaygan zeminlerde güvenli bir duruş sağlar. Kompakt bir şarj istasyonu ve ideal bir iş yeri çözümüd

* Lityum İyon teknolojili batarya
** Lityum İyon teknolojisine sahip şarj edilebilir pil - tamamen şarj edildiğinde 24 dakikalık beklenen çalışma süresi, 80 dakikalık kablosuz akış dahil.