İşitme Cihazları birbirinden nasıl farklıdır?

Doğal olarak iyi duyun - ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyarlanmış.

Tüm işitme cihazları eşit yaratılmamıştır. İşitme sisteminizin ihtiyaçlarınızı mükemmel şekilde karşılamasını sağlamak için, kulağa veya kulağın arkasına takılan çeşitli modeller ve tasarımlar sunuyoruz. Hangi cihazının sizin için uygun olduğunu bulmak için işitme uzmanınızla konuşun. Bu bölüm size bir işitme sisteminin sizin için ne kadar yapabileceği hakkında bir fikir verecektir.

Farklı kanallar kullanarak özelleştirilmiş ayarlar.

İşitme sistemleri “kanallar” olarak adlandırılır. Bu kanallar farklı frekans aralıklarına karşılık gelir ve her biri gerektiğinde ayrı ayrı ayarlanabilir veya düşürülebilir. Bir işitme sistemi ne kadar çok kanala sahip olursa, ihtiyaçlarınıza göre o kadar esnek bir şekilde ayarlanabilir. Amaç, işitme sisteminin, işitme kaybınızı her frekans aralığında mümkün olduğu kadar etkin bir şekilde telafi etmesidir.

Özelleştirilmiş, modern çip teknolojisi.

En son teknolojiye sahip SHD Teknolojimiz, işitme sisteminizin şu anda bulunduğunuz akustik duruma göre otomatik olarak kendini ayarlamasını mümkün kılarak bir adım daha ileri gidiyor. Örneğin, bir restoranda olup olmadığına bağlı olarak çok yüksek sesli arka plan gürültüsü veya doğada sessiz birdsong dinlerken, işitme sisteminiz her zaman optimum işitme sonuçları sağlamak için ilgili moda geçer. Siz ve işitme uzmanınız kişisel ihtiyaçlarınıza uygun doğru işitme sistemini bulmak için birlikte çalışabilirsiniz.

Doğru modelle daha iyi dinleyin.

Her kulak farklı. Bu yüzden Hansaton size farklı model ve tasarımlarda geniş bir işitme sistemleri yelpazesi sunar  . Kulağa ya da kulağın arkasına takılmış olsun, doğru model, işitme cihazınızın her zaman doğru oturmasını sağlamaya yardımcı olur, böylece herhangi bir frekansı kaçırmazsınız ve her zaman daha iyi ses kalitesi ve konuşma anlayışı yaşayabilirsiniz. Daha iyi duymayacaksın, daha iyi anlayacaksın.

Daha fazla takdir için ultra ince teknoloji.

İşitme cihazları küçük bir mühendislik harikasıdır: görünümün geri kalanına zarif bir şekilde karıştırarak, oldukça karmaşık bir teknoloji zenginliğini küçük bir alana toplarlar. Son yıllarda, işitme cihazları daha güçlü hale gelse bile, giderek daha küçük ve daha az farkedilir hale gelmiştir; günümüzde, neredeyse hiç görünmezler ve saç renginize, ten renginize veya giysilerinize mükemmel şekilde uyarlanabilirler. SHD 10 sesi sekiz farklı renkte mevcuttur. İşitme kanalının içindeki alıcı ile kulağın arkasına oturur ve giyildiğinde pratik olarak görünmezdir.

Daha fazla konfor için aksesuarlar.

Modern aksesuarlar , işitme cihazınızı mükemmel şekilde günlük yaşamınıza entegre etmenize yardımcı olur. Olasılıklar pratik olarak sınırsızdır ve bunların kullanımı çok kolaydır - örneğin bir uzaktan kumanda kullanarak veya özel uzaktan HD uygulamamızın yardımı ile . Süper kolay ve sağduyulu. Đşitme sisteminizi televizyonunuza, akıllı telefonunuza veya MP3 çalarınıza da bağlayabilirsiniz. İşitme uzmanınız daha fazla bilgi vermekten mutluluk duyacak ve aksesuarlarınızı kişisel ihtiyaçlarınıza göre ayarlayacaktır.