Sound SHD

Yeni Sound SHD stream ile Iphone ve Android cihazlara doğrudan 2,4 GHz teknolojisi ile bağlanın.

Hayat bağlantıdır. Öğle yemeğinde canlı bir konuşma veya Bluetooth® özellikli * tabletle görüntülü görüşme - iletişim bugünlerde çok yönlü ve yeni medya giderek günlük hayatımıza girmeye başlıyor. Bu nedenle, işitme sistemi kullanıcısının çevreleriyle bağlantısı, ses SHD akışının gelişimi için özellikle önemliydi. İşitme sistemine yalnızca bir tıkla eller serbest görüşme, görüntülü görüşme veya en sevdiğiniz TV dizisinin kulağa aktarılmasını sağlar.

Tıpkı Hansaton HearIntelligence ™ işitme sistemlerinin tümü gibi, ses SHD akışı da hassas konuşma, yerelleştirme ve optimizasyon işlevleriyle işitme deneyimini kişisel ve doğal yapan binaural işitme zekasını destekler. Akıllı işitme, doğal işitme anlamına gelir.

sound SHD stream
  • 2.4GHz teknolojisi sayesinde eller serbest görüşme *
  • “Herkes için üretildi” - dünyadaki çok çeşitli Bluetooth® özellikli cihazların işletim sistemlerinde anlamı *
  • En sevdiğiniz TV dizisi - doğrudan TV'den işitme sistemine **
  • İşitme sistemini kullanarak kolayca görüntülü görüşme yapın
  • SHD Teknolojisi - yeni bir boyutta binaural ve mekansal işitme için
  • IP68 sertifikalı: Plazma kaplı yüzey, sistemi kir ve nem gibi dış etkenlerden korur
  • Telefon görüşmelerinin hızlı kabulü için özellikle konumlandırılması kolay butonEn iyi şekilde şekillendirilmiş pil kapağı, hızlı pil değişimini sağlar.
  • Sekiz farklı renkte sunulur: Siyah Baskı, Beyaz İnci, Bulutlu Gri, Gümüş, Space Titan, Karbon Siyahı, Parlak Bronz, Kumlu Bej
sound SHD stream

Binoral işitme zekası özellikleri dünyaya ideal bir bağlantı için çok doğal bir işitme deneyimi yaratır 2.4 GHz teknolojisi, Bluetooth® özellikli akıllı telefonlar, tabletler veya bilgisayarlarla bağlantı sağlar *

TV Bağlantısı

TV Konektörü kullanılarak, TV'ler ve stereo sistemler gibi diğer ses cihazları doğrudan Sound SHD Stream' a bağlanabilir. Olağanüstü bir binoral ses deneyimiyle, sınırsız sayıda işitme sistemi kullanıcısı, TV Konektöründen 50 metreye kadar bir mesafede filmleri ve dizileri işitme sistemlerine birlikte aktarabilir. Çünkü doğal işitme bağlanır.

sound SHD stream SSS

Aşağıdaki linkte, Sound SHD stream işitme cihazı ile ilgili sıkça sorulan soruların cevaplarını bulacaksınız:
Sıkça sorulan soruların cevapları (SSS)

SHD sound stream telefonla eşleştirme

Aşağıdaki bağlantıda herhangi bir telefon modeline girebilir ve Sound SHD Stream işitme cihazını tüm  akıllı telefonlar ile eşleştirmenin yanı sıra uyumluluğuyla ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz: Belirli bir telefonla uyumluluk ve eşleştirme.

Doğal işitme zekanızı HearIntelligence ™ işitme cihazlarımız ile uyandırın.

Hansaton tarafından sunulan HearIntelligence ™ işitme cihazları, doğal işitmenin karmaşıklığını yenilikçi özelliklerle dikkate alabilir. İşitme kaybı olan insanlar için, bu sadece daha iyi değil, aynı zamanda doğal bir işitme deneyimi ve dolayısıyla hayata yepyeni bir bakış açısı anlamına gelir.

doğal İşitme herkesin hakkıdır.
En sevdiğiniz TV dizisi - doğrudan TV'den
işitme cihazınıza

TV Konektörü kullanılarak, TV'ler ve diğer ses cihazları doğrudan Sound SHD Stream ile bağlanabilir. Olağanüstü bir binoral ses deneyimiyle, sınırsız sayıda işitme cihazı kullanıcısı, TV Konektöründen 50 metreye kadar mesafedeki filmleri ve dizileri her iki işitme cihazınıza aktarabilir.

Çünkü İyi duymak ve anlamak herkesin hakkıdır.
2.4 GHz
teknolojisi sayesinde eller serbest görüşme

“Herkes için üretildi” - dünyadaki çok çeşitli Bluetooth® kablosuz teknolojisine sahip cihazların işletim sistemlerinde anlamı - neredeyse her türlü Bluetooth® özellikli * telefon, 2,4 GHz teknolojisi sayesinde eller serbest görüşme yapmak için Sound SHD Stream kullanılabilir . Bu, özellikle araba sürerken veya yemek yaparken pratiktir.

kesintisiz İşitme keyfi..
İşitme
sistemini kullanarak kolayca görüntülü görüşme yapın

Ses SHD akışı bazı akıllı telefon asistanlarıyla iletişim kurabilir. Uzaktaki insanlarla düzenli olarak iletişimde kalmak için, işitme sistemine tek bir tıklamayla akıllı telefon, tablet veya bilgisayarda video görüşmeleri kolayca yapılabilir.

* Bluetooth® 4.2 kablosuz teknolojisi ve eski Bluetooth® kablosuz teknolojisine sahip telefonların çoğu ile.
Bluetooth® kelime markası ve logoları, Bluetooth SIG, Inc. şirketine ait tescilli ticari markalardır.

** TV yayını için gerekenler: TV'ye bağlı TV Konektörü