Doğal işitme zekanızı uyandırın.

Doğal işitme, günlük refah demektir.

Duyduklarında, kulaklar ve beyin eş zamanlı olarak çeşitli karmaşık, akıllı işlemlerden geçirilir: Örneğin, akustik sinyalleri algılar, sinyallerin uzamsal konumlarını belirler ve önemlerini değerlendirir. Hansaton, doğal işitme zekasından bahsediyoruz. Bu, tamamen bilinçsizce gerçekleşecek kadar bireysel ve mükemmel bir şekilde koordine edilen farklı işlevlerin karmaşık etkileşimi anlamına gelir.

Fakat kulaklar artık düzgün çalışmıyorsa, beyin artık görevlerini de yapamaz. Bu yüzden Hansaton burada sağlıklı bir kulağın gerektireceği bir işitme sisteminden aynı şartları talep ediyoruz. Hansaton HearIntelligence ™ işitme sistemleri, yenilikçi sinyal işleme yoluyla bozulmuş, doğal işitme süreçlerini devralmak amacıyla geliştirilmiştir.

Stereofonik ses nasıl çalışır?

Akıllı işitme, doğal işitme anlamına gelir.

Akustik ortamlar karmaşıktır. Etrafımız boyunca hayatımız boyunca her gün, haftadan haftaya her gün yaklaşık 24 saat farklı akustik sinyaller, konuşma sesleri ve sesler ile çevreleniyoruz. Algımız, kafa ve kulaklarımızın şekillerinden ağır bir şekilde etkilenir, bu nedenle her bireyin “doğal ses” kavramı farklıdır.

Beyinlerimizde aynı anda, otomatik olarak bir dizi farklı, karmaşık, akıllı süreç meydana gelir. Örneğin, akustik sinyalleri tespit eder, sinyallerin uzamsal konumlarını belirler ve önemlerini değerlendirir. Her insan kendi bireysel, doğal işitsel zekasına sahiptir. Yenilikçi SHD Teknolojisi sayesinde, yeni Astone işitme sistemleri akustik ortamı gerçekçi bir şekilde haritalandırabilir ve doğal bir ses deneyimi yaratabilir.

Endişelenmeden gününüze devam edin.

Akıllı teknoloji, hayatınıza mükemmel bir şekilde uyarlanmış.

Günlük yaşamda mağazada çeşitli durumlar vardır. İster bir aile toplantısında, ister bir restoranda, televizyon karşısında sakin bir akşam geçirmek ya da açık havada harika bir bisiklet sürmek gibi - her durum benzersiz ve değerlidir. Ancak işitme kaybı, tüm duyularınıza katılmanızı zorlaştırabilir. Bu yüzden Hansaton, işitme sisteminizi, işitme kolaylığınızı kaybetmek için yenilikçi teknolojiyi kullanmak amacıyla geliştirmiştir. AutoSurround SHD işlevi sayesinde, işitme sisteminiz günlük hayatınızda karşılaştığınız en önemli yedi akustik duruma otomatik olarak uyum sağlayabilir. işitme sisteminiz mevcut durumu tamamen otomatik olarak tespit edecek ve ardından yavaşça kendisini buna göre ayarlayacaktır. Sistem sesleri ayarlar ve hayatınıza uyacak şekilde mükemmel sesler çıkarır.

Bu şekilde, sadece çeşitli durumlar için değil, aynı zamanda potansiyel sürpriz anları için de hazırsınız. Trenden çıkıp dümdüz kalabalık istasyona girmekten endişe etmenize gerek yok. Veya ön kapınızı açıp tüm aileyi bir kerede selamlayın. Sisteminiz, işlerin aniden ne zaman ne zaman geliştiğini algılayarak ve rahatsız edici arka plan gürültüsünü etkili ve otomatik olarak azaltarak gürültülü ortamlarda daha kolay ilerlemenize yardımcı olur.

Belki de evde birkaç sessiz anın tadını çıkarıyorsunuz ya da tenha bir gölde piknik yapıyorsunuz: kendinizi daha az etkileşim gerektiren daha sessiz bir ortamda bulduğunuzda, işitme sisteminiz bu sessizliği algılar ve akustik olarak uyumlu bir şekilde sunar.

Sizi ne bekliyorsa, Hansaton işitme sistemleri ile, herhangi bir durumla kolaylıkla yüzleşebileceksiniz.