Hansaton kulak çınlaması çözümleri.

Kulaklarınız İçin İyileşme - sizin İçin rahatlama.

Eğer duyamıyorsan, seni rahatsız etmeyecek. İnsanların kulak çınlaması hakkında düşündüğü şey buydu, bu yüzden sesi basitçe boğmaya çalıştılar. Ancak yeni sinyaller yalnızca insanların duyma deneyimlerini olumsuz yönde etkilemekle kalmayıp, aynı zamanda terapötik yararı da yoktu. Anlaşıldığı üzere, sadece kulak çınlaması gürültüsünü duyan insanlar tekrar öğrenemezler. Bu nedenle modern tinnitus tedavisinin arkasındaki temel fikir, sesin hissedilir kalacağı, ancak çok daha zayıf bir etkiye sahip olacağıdır. Rahatsız edici kulak seslerini örtmek yerine, dijital gürültü jeneratörleri dikkat dağıtıcı olarak arka plan gürültüsü oluşturur.

Zaman içinde, beyinlerimiz sesleri daha az önemli olarak sınıflandırmayı öğrenir, nihayetinde tüm önemsiz akustik sinyallerle yaptığımız gibi onları tamamen engelleyene kadar. Doğru işitme sistemini seçmek temel olarak önemlidir. Deneyimli bir odyolog ve doktor ekibinin kararınız için size yardımcı olmasına izin verin. Dikkatlice seçilmiş bir sistem işitme ve anlama becerilerinizi geliştirecek ve rahatsız edici kulak çınlaması arka plana çekilecek şekilde algınızı yönlendirmeye yardımcı olacaktır.

Zarif bir pakette yenilikçi teknoloji.

Astone, işitme donanımını kulak çınlaması tedavisi ile birleştiren işitme sistemleri sunar. İşitme kaybından etkilenen aralıkta yükselme sağlayarak, doğal ve günlük sesleri daha net duyacaksınız, aynı zamanda kulak çınlamasını daha az algılayacaksınız. Sessiz anlarda, vücudunuzun uyum sağlamasına ve kulak çınlamasını telafi etmeyi öğrenmesine yardımcı olan gürültü jeneratörünü açabilirsiniz. Çok yetenekli ses SHD, daha fazla işitme kolaylığı sağlar ve kulak çınlaması ile de başa çıkmanıza yardımcı olur. Bu işitme sistemleri ailesi sadece işitme kaybını tedavi etmekle kalmaz, aynı zamanda bir kulak çınlaması işlevi ile de gelir.

Seçim şansınız var: pratik olarak görünmez kulak modellerimizin kulak çınlaması terapinizi desteklemesine izin verin veya zarif form ve renk kombinasyonları için tasarımcı bir Astone işitme sistemi seçin. Yerel odyologunuz size tavsiyede bulunmaktan memnuniyet duyar. Nasıl karar verirseniz verin, kulaklarınız için daima iyileşmeyi seçeceksiniz, bu günlük yaşamda daha fazla rahatlama ve daha fazla işitme kolaylığı anlamına gelir.

Astone Tinnitus çözümleri

Zarif bir tasarımda ideal konuşma netliği ve mükemmel ses.

Astone şimdi birçok insanın uzun zamandır istediği şeyi sunuyor: optimum bireysel destek sağlayan ölçüye göre işitme sistemleri.Sound SHD işitme sistemleri, optimum tinnitus hasta bakımı sağlayacak şekilde uyarlanmıştır. Bu Kulak Arkası sistemleri, mükemmel doğal sesin yanı sıra optimum konuşma netliği sağlar.

Günlük kullanımda, SHD sesi estetik bir kazanandır: Doğal kulak anatomisini hesaba katan esnek şekiller ve çok çeşitli renk kombinasyonları, bu zarif işitme sistemlerinin günlük hayattaki işitme sistemi kullananlarda veya çevrelerindeki insanlar için.